Cotton Classics 1textil.cz

3562 počet nalezených produktů

Společnost

Cotton Classics je partnerem profesionálů.

Jako velkoobchod s textilem zásobujeme pouze specializované prodejce v oblasti reklamních materiálů, potisku textilu, vyšívání, pracovních oděvů, merchandisingu a online obchodu.
Pokud jste se dostali na tuto stránku jako koncový odběratel nebo soukromě, kontaktujte prosím kompetentní společnosti v těchto odvětvích.


Naším srdcem je logistika.

Lager

V našem nově rozšířeném logistickém centru spravujeme více než 3 500 produktů s více než 100 000 variantami položek pomocí nejnovější skladovací technologie.
Více než 4 miliony kusů jsou skladem k okamžité expedici, přibližně 100 milionů kusů je k dispozici v externích skladech našich výrobců.
Vzhledem k naší centrální poloze můžeme doručovat do velké části Evropy během 1-2 pracovních dnů. Jsme lídry na trhu v několika evropských zemích.


My se staráme. Vy prodáváte. – Váš prodejní úspěch je naším cílem.

Tento princip určuje naše jednání.
Kromě logistiky vnímáme jako nejdůležitější úkol osobní podporu.
Rádi Vám poradíme, vaše objednávky spolehlivě vyřídíme a vyřešíme problémy.
Náš zákaznický servis můžete kdykoli kontaktovat telefonicky, prostřednictvím videokonference, osobně na místě a samozřejmě písemně. Mluvíme 10 jazyky a fakturujeme ve třech měnách.
Naše pobočky jsou v Německu, Rakousku, České republice a Švýcarsku.


Velký, osvědčený tým.

Od založení firmy v roce 2000 se náš tým rozrostl na více než 170 lidí. Naši motivovaní a kvalifikovaní zaměstnanci jsou naší největší silou.