Cotton Classics 1textil.cz

3572 počet nalezených produktů

Roadshow

Od roku 2009 pořádáme Textileworld Roadshow (známou také jako Cotton Classics Roadshow), nejoblíbenější roadshow v oboru reklamního textilu. Po dobu 4 týdnů naši dodavatelští partneři (Atlantis, Fruit of the Loom, James & Nicholson, Kariban, Russell, SOL`S a mnoho dalších) cestují společně s Cotton týmem přes Německo, Rakousko, Českou republiku, Slovinsko, Slovensko a Švýcarsko.

Roadshow

Zástupci jednotlivých značek prezentují své stávající kolekce a novinky každý den na novém místě v jiném městě. Nabídka zahrnuje trička, mikiny, polokošile, bundy, košile, ručníky, čepice, deštníky, kalhoty a tašky pro volný čas, práci i sport. V průběhu let se sortiment produktů a značek neustále rozrůstal, takže nyní představujeme více než 30 značek s více než 3.000 produkty.

Roadshow2

Cotton Classics tým Vám rád pomůže s výběrem těch správných produktů a také máte možnost přímo na místě porovnávat výrobky různých značek. Naši zákazníci navíc oceňují osobní setkání v příjemné atmosféře a s chutným cateringem. Dalším důležitým přínosem našich akcí, kromě školení a vzdělávání zaměstnanců, je široká nabídka bezplatných vzorků, dárků, reklamních materiálů, tiskovin a voucherů, takže z naší roadshow nikdo neodejde s prázdnou.

Už se těšíme, až Vás přivítáme na naší další roadshow!

Více informací o naší roadshow naleznete na www.roadshow.info